Konkurs „Puść Oczko do Łososia” rozstrzygnięty!

Miło nam poinformować, że konkurs „Puść oczko do łososia”, został rozstrzygnięty! Zgłoszonych prac, czyli oczek puszczonych do Pana Łososia było naprawdę dużo. Pan Łosoś miał trudne zadanie przed sobą, aby wybrać najlepsze pomysły. Jak sobie poradził? Poniżej przedstawiamy nagrodzone prace.

Konkurs został zrealizowany na terenie małopolski, gdzie dostępny był w sprzedaży nasz najnowszy produkt – Tatar z łososia w opakowaniu 100 g, o którym przeczytacie Państwo na stronie tatar.suempol.pl. Zadanie polegało na zrobieniu sobie ciekawego zdjęcia z opakowaniem i zamieszczeniu go na stronie internetowej. Uczestnicy walczyli o atrakcyjne nagrody, takie jak tablet Samsung Galaxy Tab 3, kosze piknikowe czy bony zakupowe do Duki. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Tablet Samsung

Anna Mateja - Dały się nabrać!Jacek Cieślak - Tatar, jedyny taki... z łososia.

Kosz piknikowy dla dwóch osób

Czesław Pluta - Pan łosoś ponownie ze mną w pracy, tym razem na poziomie 450m :)Aleksander Cegielski - Łosoś w mojej głowieSylwia ŁadygaUIla Pałka - Blogerzy kulinarni wiedzą co dobre :) Czyli blogerzy z Panem Łososiem :)Agnieszka Sega - Wędkowanie w pochmurny dzień radosne z tatarem z łososia się staje! :)

Bon do sklepów Duka o wartości 100zł

Anna Nowak - Łososiowe love :-)Dominika Cegielska - Oczko puszczone!:)Adam ŁuczakElżbieta ŁuczakRoman Łuczak - I znów udany połów.

Łukasz Walas - Tatar z łososia o zachodzie słońcaPiotr Kiełtyka - Z Tatarem z łososia zawsze wygrywamAgnieszka Bojda - Wakacyjna lekka przekąseczkaPaulina Dudek - Łosoś atlantycki wśród bugenwilliRafał Golc - oczko

Aleksander Rajewski - łososiozjadozaur wielkiPaulina Nosek - ŁosośLOVE - buziaczkowe! <3Agata Rosa - Z Tatarem wyruszam w świat!Edyta Kiełtyka - W poszukiwaniu tatara z łososiaKatarzyna Ciesielska - Oko w oko z łososiem.