Suempol Solidnym Pracodawcą Podlasia!

Z radością informujemy, iż nasza firma została – po raz kolejny – Solidnym Pracodawcą Podlasia. Uroczysta Gala podsumowująca tegoroczny ranking odbyła się 11 czerwca w Kopalni Soli Wieliczka.

Jest to już X edycja Konkursu organizowanego przez grupę Kowalski Pro-Media, który ma na celu wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce. Program powstał przede wszystkim po to, by uhonorować oraz promować podmioty gospodarcze cechujące się wzorcową polityką personalną, przekładającą się na jakość produktów i usług świadczonych na wymagającym polskim rynku. Kapituła doceniła Suempol za wysoki wskaźnik solidności zatrudnienia, warunki pracy, ścieżkę kariery oraz terminowość wypłat. Doceniono także troskę Właścicieli o dobre relacje i potrzeby pracowników.

Odbierając nagrodę  Katarzyna Witkiewicz powiedziała: „Suempol jest firmą rodzinną. Jej właściciele od początku kierowali się zasadą: najważniejsi są zawsze ludzie. Ich codzienna postawa pokazuje, że trzeba być życzliwym tam, gdzie tej życzliwości brakuje, pomagać za każdym razem, gdy ktoś jest w potrzebie i w każdej sytuacji dawać z siebie wszystko – bo współtworzymy tę firmę razem. Te proste zasady doprowadziły nas do dzisiejszej nagrody, a ona jest dla nas motywacją i wyzwaniem do dalszej, jeszcze cięższej pracy.”

SKO_2387

Katarzynie Witkiewicz nagrodę wręcza Robert Kowalski – szef spółki Kowalski Pro-Media

Solidny Pracodawca

Solidny Pracodawca Roku1

Solidny Pracodawca Roku

Solidny Pracodawca