Firma Suempol na targach SIAL China w Azji

W dniu 05-07.05.2016 roku odbyły się największe targi rolno-spożywcze w Azji – SIAL China w Szanghaju. Polska w tym roku miała status kraju partnerskiego w tegorocznej edycji imprezy. Na targach SIAL China wystawiało się ponad 90 polskich firm.

W tym właśnie gronie polskich firm, na wspólnej hali W 4 w  Shanghai New International Expo Centre firma Suempol Sp.z.o.o. z Bielska Podlaskiego prezentowała swoje produkty . Podczas trwania targów przedstawiciele firmy Suempol przeprowadzali liczne degustacje łososia wędzonego, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W targach udział wzięli m.in. Minister Rolnictwa – Krzysztof Jurgiel, który odwiedził stoisko Suempolu wraz z ambasadorem RP Panem Mirosławem Gajewskim i konsulem Generalnym RP Panem Piotrem Nowotniakiem i kierownikiem WPHI Panem. Andrzejem Pieczonką. Firma Suempol Sp.z.o.o. jako firma rodzinna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nowych klientów, produkując innowacyjne i ekologiczne produkty z łososia.

Suempol na targach SIAL China w Azji Suempol na targach SIAL China w Azji

Suempol na targach SIAL China w Azji Suempol na targach SIAL China w Azji Suempol na targach SIAL China w Azji Suempol na targach SIAL China w Azji