Niezwykły gość w naszej firmie

W czwartek 29 października 20015r. wizytę w firmie Suempol złożył Karsten Klepsvik, Ambasador Królestwa Norwegii w Polsce. Towarzyszyła mu żona Heidi oraz pracownicy ambasady, odpowiedzialni za różne sektory współpracy polsko-norweskiej.

Celem wizyty były rozmowa z przedstawicielami Suempolu na temat historii naszej marki, jej rozwoju i dalszych celach oraz wykorzystywaniu norweskich zasobów naturalnych w polskiej, rodzinnej firmie. Nasi Goście wysłuchali szczegółowej prezentacji, dzięki której dobrze poznali naszą markę i jej plany na przyszłość. Spotkali się nie tylko z Zarządem – znaleźli czas, by zwiedzić fabrykę i wykonać pamiątkowe zdjęcia z wieloletnimi pracownikami produkcji.

Zgodnie z podlaską tradycją nie mogliśmy pozwolić, by nasi Goście wyjechali głodni, toteż zaoferowaliśmy lunch z łososiem w roli głównej, przyrządzonym według naszych własnych receptur. Wspólny posiłek był na tyle miłym akcentem, że Prezes naszej firmy i żona pana Ambasadora wymieniły się przepisami.

Odjeżdżając nasi goście zapewnili, że to nie jest ostatnia wizyta i pan Ambasador z pewnością do nas wróci. Wierzymy więc, że nasi Goście wspominają tę wizytę równie miło, jak my.

 

1 2 3 4 5