Nowość Firmy Suempol!

Łosoś dziki, pacyficzny Chum, wędzony na zimno plastrowany, 100g. Posiada certyfikat zrównoważonego rybołówstwa MSC. Dostępny od 15.01.2018 na terenie całej Polski w sklepach sieci Auchan i LeClerc.

Nasza propozycja to smaczny i zdrowy produkt. Połączenie wolno żyjącego dzikiego łososia chum, poławianego u wybrzeży Alaski, soli i naturalnego dymu bukowego. Nasz nowy produkt podobnie do znakomitej większości innych naszych produktów nie zawiera sztucznych konserwantów czy wzmacniaczy smaku. Wierzymy, że to co naturalne smakuje najlepiej.

Nasz Łosoś dziki Chum wędzony na zimno, plastrowany, 100g to propozycja dla konsumentów, którzy cenią zdrowie swoje i swoich bliskich, a także chcą wspierać zrównoważone rybołówstwo, aby morza i oceany pozostały źródłem ryb i owoców także dla przyszłych pokoleń.

Suempol już od ponad 10 lat wspiera zrównoważone rybołówstwo. Znak MSC oznacza, że ryby pochodzą ze stabilnych i dobrze zarządzanych łowisk, co potwierdza naszą dbałość o surowiec najwyższej jakości.

„MSC jest międzynarodową organizacją pozarządową, która istnieje już ponad 20 lat, a w ostatnich latach program certyfikacji produktów rybnych w Polsce rozwija się bardzo intensywnie. Dzięki takim firmom jak Suempol i decyzjom o użyciu niebieskiego znaku MSC na produktach, możemy wspólnie pomagać polskim konsumentom dokonywać słusznych wyborów, które pozwalają zachować zdrowe i tętniące życiem morza i oceany dla nas oraz dla przyszłych pokoleń” – podkreśla Anna Dębicka, koordynator programu MSC w Polsce.