Suempol nagrodzony statuetką VIP 2013!

10 października 2013 r., podczas jubileuszowej gali 10-lecia magazynu „VIP Polityka Biznes Fakty” firma Suempol została nagrodzona prestiżowym laurem  VIP 2013. Prezes grupy Suempol – Monika Siecińska-Jaworowska odebrała statuetkę z rąk redaktora naczelnego magazynu VIP Mariusza Gryżewskiego.

1964701_724040394294106_1029445571_n

Prowadzący rozpoczęli Galę słowami:

„Dzisiejsze spotkanie to podsumowanie misji, jaka od momentu powstania przyświeca działalności naszego magazynu. U jej podstaw leży promowanie najwyższej jakości i standardów zarówno w biznesie, jak i w sferze życia osobistego, ale również osiągnięcie statusu jak najlepszego intelektualnego i biznesowego partnera dla czytelników, klientów oraz instytucji, które zajmują się promocją polskiego biznesu oraz polskiej gospodarki i kultury. (…)  Chcemy, by informacja o tych, którzy sprawiają, że nasz kraj jest lepszy, bogatszy, nowocześniejszy i piękniejszy, zatoczyła jeszcze szerszy krąg. Dlatego właśnie dzisiejszy wieczór jest tak wyjątkowy… Tytuły VIP 2013 udadzą się też w ręce tych, którzy stawiają najwyższą jakość produktów i usług w swoim biznesie na pierwszym planie. Przed Państwem wyróżnienia za stworzenie biznesu w oparciu o najwyższe standardy, a także działania na rzecz ich promocji na rodzimym rynku. W tej kategorii zapraszamy na scenę Monikę Siecińską -Jaworowską – współautorkę sukcesu rodzinnej firmy Suempol z Bielska Podlaskiego.”

Statuetka VIP 2013 trafiła w ręce wybitnych przedstawicieli biznesu, nauki, sportu i kultury. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Michał Bajor, Jan Englert, Ewa Braun, Gosia Baczyńska, Robert Korzeniowski, Małgorzata Potocka, Jan Nowicki, Włodzimierz Korcz, Alicja Majewska. Galę poprowadzili Anna Popek i Michał Olszański.