Suempol na targach Seafood Expo Global 2017

Targi Seafood Expo Global odbywające się co roku w Brukseli to największe na świecie wydarzenie skupiające przetwórców związanych z globalnym rynkiem ryb i owoców morza. W trakcie wydarzenia uczestnicy mają możliwość pozyskania źródeł nowych produktów, nawiązania kontaktów z profesjonalistami z branży i spotkania z dostawcami. Jest to jedyne miejsce, w którym spotyka się globalny przemysł rybny.

W trakcie tegorocznych targów po raz pierwszy zostało zorganizowane stoisko narodowe. Podczas wystawy rodzimi przetwórcy z branży przetwórstwa rybnego mogli zaprezentować polskie produkty najwyższej jakości, które są cenione na całym świecie. Firmę rodzinną Suempol Sp. z o.o. podczas targów reprezentowała Pani Prezes Monika Siecińska – Jaworowska wraz z mężem oraz osoby zarządzające z oddziałów produkcyjno-sprzedażowych z Niemiec, Francji oraz Norwegii. Zaprezentowane zostały nowe produkty grupy Suempol, zaś codziennie była przeprowadzana degustacja naszych wyrobów.

Targi odbyły się w dniach 25 – 27 kwietnia 2017 roku. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli odwiedzić stoisko naszej firmy i zapraszamy za rok.

 

Seafood Expo Global 2017