Tatar z łososia dostępny w Biedronce

Pragniemy poinformować, że nasz produkt – Tatar z łososia – jest już dostępny w znanej sieci sklepów Biedronka na terenie małopolski. Produkt jest do nabycia w opakowaniu 100 g.  Ponadto, na dedykowanej stronie internetowej tatar.suempol.pl zostanie ogłoszony konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, do którego już teraz serdecznie Państwa zapraszamy.
Dlaczego warto zainteresować się naszym produktem?

Tatar przygotowujemy z najlepszej, najbardziej delikatnej, starannie wyselekcjonowanej części łososia atlantyckiego, żyjącego w krystalicznie czystych wodach Norwegii. Sekret wysokiej jakości tkwi w wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu technologii, opartej w dużym stopniu na pracy ręcznej, od ręcznego zasolenia począwszy. Zastosowanie tradycyjnej receptury produkcji sprawia, że Tatar z łososia zachowuje najcenniejsze walory smakowe. Ponadto w trosce o naszych konsumentów przed podróżą do Polski produkt jest szczegółowo sprawdzany i przechodzi dokładne testy wymagane przez UE. Oferowany przez nas Tatar jest potrawą dla wszystkich miłośników łososia, poszukujących wykwintnego i niepowtarzalnego smaku.

suempol-tatar-1

Wszelkie informacje na temat produktu, inspiracje kulinarne bądź wiadomości na temat zbliżającego się konkursu znajdziecie Państwo na stronie internetowej: tatar.suempol.pl.