Aktualności

Pomagamy lokalnie! #GaszynChallenge

Nominowani przez funkcjonariuszy Placówki Straży Granicznej w Dubiczach Cerkiewnych do akcji #GaszynChallenge nie mogliśmy odmówić i Pan Łosoś wraz ze swoją ekipą wziął się za pompowanie.

Czytaj dalej

Życzenia Wielkanocne

Zbliża się koniec Wielkiego Postu i następuje wielka radość płynąca ze Zmartwychwstania Pańskiego…

Czytaj dalej

Suempol wspiera walkę z koronawirusem

W obliczu wszechobecnego zagrożenia ze strony wirusa Covid-19, świadomi szczególnej aktualnie roli i odpowiedzialności biznesu oraz kontynuując bliską nam od samego powstania firmy filozofię niesienia pomocy potrzebującym właściciele i zarząd firmy Suempol podjęli decyzję o szerokim wsparciu walki z koronawirusem. W celu zadbania o nasze wspólne zdrowie w ostatnim czasie przekazaliśmy jednostkom i instytucjom pomoc wartą już ponad milion złotych.

Czytaj dalej

Informacja na temat bezpieczeństwa i bieżącego działania firmy

Drodzy Klienci i Współpracownicy,

w związku z wystąpieniem wirusa Covid-19, pragniemy Państwa poinformować, że w Suempol sp. z o.o. naszym priorytetem jest utrzymanie niezachwianego bezpieczeństwa produktów, jak również bezpieczeństwa i zdrowia naszych klientów i pracowników. 10 marca 2020 został powołany Zespół Zarządzania Kryzysowego, którego zadaniem jest podejmowanie bardzo intensywnych działań mających na celu ograniczenie ryzyka przenoszenia zakażeń, podawanie bieżących informacji oraz edukowanie wszystkich pracowników.

Czytaj dalej

Suempol nagrodzony na Wielkiej Gali „Sylwetki i Mark 30-lecia Wolności RP”

24 stycznia2020 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się WIELKA GALA „SYLWETKI I MARKI 30-lecia WOLNOŚCI RP”, podczas której nagrodzone zostały podmioty, które świadczą o sile polskiej gospodarki: liderzy, marki, firmy, instytucje innowacyjne i rzetelne oraz ci, którzy na przestrzeni ostatnich 30 lat przyczynili się do rozwoju społeczno-gospodarczego naszego kraju.

Czytaj dalej

Zasłużony dla Rolnictwa

29 listopada 2019 w gościnnych progach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyła się Gala Agrobiznesu. Podczas gali, na wniosek Stowarzyszenia AgroBiznesKlub – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski przyznał Honorowe Odznaki „ Zasłużony dla Rolnictwa” kilkudziesięciu osobom związanym z rolnictwem a także przetwórstwem rolno-spożywczym. Z rąk ministra a także Prezes Firmy Suempol Moniki Siecińskiej-Jaworowskiej, zdobywczyni tytułu Wybitny Agroprzedsiębiorca RP 2017 otrzymali wyróżnienia pracownicy firmy. Wszystkim odznaczony składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym jak również prywatnym.

Czytaj dalej

Sklep firmowy w Bielsku Podlaskim

Zapraszamy do naszego sklepu firmowego w Bielsku Podlaskim! :) Umożliwiamy tam m.in. zamówienie talerzy bankietowych czy koszy upominkowych z produktami firmy Suempol. W piątki natomiast Pan Łosoś przygotowuje specjalne promocje oraz degustacje.

Czytaj dalej

Wizyta Pary Prezydenckiej

Dnia 27-11 doszło do niezwykłego wydarzenia w naszej firmie w roku jubileuszu. Pan Prezydent wraz z małżonką Agata Kornhauser -Dudą złożyli wizytę  w siedzibie naszej spółki. Pan Prezydent spotkał się prawie ze wszystkimi pracownikami podczas  codziennej pracy na ich stanowiskach w fabryce i przeszedł wszystkie etapy poznając proces technologiczny produkcji łososia wędzonego od dostawy surowca po komisjonowanie gotowego produktu.

Czytaj dalej

I Koncert Muzyki Organowej i Kameralnej

23.11. odbył się I Koncert Muzyki Organowej i Kameralnej  w kościele pod wezwaniem Matki Bożej z Góry Karmel. W imieniu firmy Suempol, która objęła patronatem to wydarzenie, chcemy podziękować wszystkim przybyłym za wspólnie spędzone chwile przy dźwiękach pięknej muzyki organowej. Mamy nadzieję, że będzie to początek naszej wspólnej przygody nie tylko kulinarnej z łososiem ale też duchowej z piękną melodią w tle.

 

Czytaj dalej

Sobota dla Polski, czyli szansa na szybszy rozwój gospodarczy

Rozpoczynająca się kampania społeczna „Wybieram 590 – sobota dla Polski” zachęca Polaków do wybierania podczas codziennych zakupów rodzimych produktów i usług. W projekt zaangażowali się znani aktorzy i przedstawiciele świata mediów, m.in.: Joanna Jabłczyńska, Anna Popek, Maciej Kurzajewski czy Jacek Lenartowicz. Z analizy przygotowanej na potrzeby projektu wynika, że zmiana nawyków konsumenckich mogłaby przynieść polskiej gospodarce dodatkowe kilkadziesiąt miliardów złotych rocznie.

Czytaj dalej