Zapraszamy do sklepu firmowego!
Bielsk Podlaski

ul. Białostocka 69A 17-100 Bielsk Podlaski
GODZINY OTWARCIA Pon - Pt 08:00 - 20:00 Sob 9:00 - 15:00

Oferta

Sklep firmowy znajduje się zaraz przy siedzibie firmy Suempol, na ul. Białostockiej 69A w Bielsku Podlaskim. W jego asortymencie można znaleźć wszystkie aktualnie dostępne produkty, obejmujące zarówno łososia wędzonego jak również łososia świeżego. Udostępniamy też możliwość zamawiania specjalnych koszy upominkowych z produktami firmy Suempol, które możemy dowieźć prosto pod drzwi zamawiającego, jak i talerzy okolicznościowych.

Ponadto w sklepie firmowym regularnie proponujemy atrakcyjne rabaty i akcje promocyjne.

Telefon kontaktowy: (85) 731 27 60

Zapraszamy do sklepu firmowego
i Bistro Pan Łosoś!
Białystok

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 6/1 15-369 Białystok
GODZINY OTWARCIA Pon - Sob 09:00 - 20:00 Nd Zamknięte

Oferta

Sklep firmowy znajduje się na ul. Marii Skłodowskiej-Curie 6/1 w Białymstoku. Jest to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie miasta, w którym istnieje szansa zakupienia szerokiej gamy produktów marki Suempol. Oprócz tego mogą Państwo zakosztować przygotowywanych na miejscu dań w części Bistro z pysznym łososiem.

Udostępniamy też możliwość zamawiania specjalnych koszy upominkowych z produktami firmy Suempol, jak i talerzy okolicznościowych.

Ponadto w sklepie firmowym regularnie proponujemy atrakcyjne rabaty i akcje promocyjne. Miejsce to stanowi także punkt wydarzeń, takich jak pokazy gotowania na żywo.

Telefon kontaktowy: 506 421 057

Mail: sklep.bialystok@suempol.pl

 

Zapraszamy do sklepu firmowego!
Kraków

ul. Karmelicka 7 31-133 Kraków
GODZINY OTWARCIA Pon - Pt 08:00 - 19:00 Sob Zamknięte Nd Zamknięte

Oferta

Sklep firmowy znajduje się w samym centrum Krakowa przy ul. Karmelickiej 7. W asortymencie można znaleźć całą gamę aktualnie dostępnych produktów obejmującą zarówno łososia wędzonego jak również łososia świeżego. W sklepie udostępniona jest również możliwość zamawiania talerzy okolicznościowych oraz specjalnych koszy prezentowych z produktami firmy Suempol.

Ponadto w sklepie firmowym regularnie proponujemy atrakcyjne rabaty i akcje promocyjne.

Telefon kontaktowy: 506 421 091

Mail: sklep.bialystok@suempol.pl