29 kwietnia 2024

Podsumowanie udziału w targach Seafood Expo Global

Z przyjemnością informujemy o naszym udziale w międzynarodowych targach Seafood Expo Global, które miały miejsce w Barcelonie w dniach 23-25 kwietnia.

Czytaj dalej
19 marca 2024

Złoty Łosoś Suempol na trasie!

Serdecznie zapraszamy na niezapomnianą przygodę wielkanocną z Suempol! Gotowi na ekscytującą podróż w poszukiwaniu Złotego Łososia? Przygotujcie się na niesamowitą wyprawę w kilka wyjątkowych miast, gdzie ukryty jest nasz niezwykły skarb!

Czytaj dalej
12 marca 2024

Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej

Firma Suempol brała udział w prestiżowych Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej, które odbyły się w Toruniu w pierwszy weekend marca 2024 roku. Firmowa drużyna Suempol stanęła do zaciętej rywalizacji z takimi przeciwnikami jak: Biedronka DC 83 Gorzów Wielkopolski oraz Kerry Polska Oleśnica, a w drugim etapie z CTS TUNING FRANCISZKOWO oraz TORITAL TORUŃ.

Czytaj dalej
12 marca 2024

Remont bazy harcerskiej w Doktorcach

Przedstawiciele firmy Suempol, czyli honorowego patrona bazy harcerskiej w Doktorcach, mieli zaszczyt wziąć udział w wyjątkowej ceremonii poświęcenia i otwarcia sali kominkowej bielskiego Hufca ZHP. To wyjątkowe wydarzenie dla naszej firmy, gdyż zarówno właściciele, jak i założyciele Suempol są od lat związani z ruchem harcerskim i stale pielęgnują wartości z niego płynące.

Czytaj dalej
19 lutego 2024

Rozpoczęcie działalności Fundacji Suempol!

Jest nam niezmiernie miło ogłosić uruchomienie Fundacji Suempol, inicjatywy, która otwiera nowy rozdział w naszej misji społecznej i zaangażowaniu w kształtowanie lepszego jutra. Fundacja Suempol wyrasta z głęboko zakorzenionych w naszej firmie wartości, takich jak odpowiedzialność społeczna, troska o wspólne dobro oraz pragnienie aktywnego przyczyniania się do pozytywnych zmian.

Czytaj dalej
16 lutego 2024

Orły „Wprost” 2024

Firma Suempol została uhonorowana prestiżową nagrodą Orła „Wprost” w kategorii "Przedsiębiorstwo Regionu" dla województwa podlaskiego. Jest to dla nas olbrzymie wyróżnienie i napawa nieskrywaną radością. Gala wręczenia nagród odbyła się w czwartek 15 lutego br. w renomowanym Hotelu Traugutta 3 w Białymstoku.

Czytaj dalej