2 listopada 2023

Suempol oddaje hołd byłym pracownikom

W duchu pamięci i szacunku wobec naszych byłych pracowników, firma Suempol zorganizowała firmowy wolontariat, który odbył się na terenie lokalnych cmentarzy. W ciągu dwóch dni około 40 grobów naszych niezapomnianych kolegów i koleżanek zostało odwiedzonych i upamiętnionych.

Czytaj dalej
16 października 2023

Suempol na Targach Pracy Politechniki Białostockiej 2023

Firma Suempol wzięła udział w tegorocznych Targach Pracy Politechniki Białostockiej, które odbyły się 10 października pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki, Ministra Rodziny i Polityki Społecznej, Marszałka Województwa Podlaskiego, Rektor Politechniki Białostockiej.

Czytaj dalej
Łosoś dziki z Alaski
11 października 2023

Alaska w chwilę? To możliwe!

Rusza kampania promująca produkty z portfolio firmy Suempol powstałe na bazie łososia pacyficznego dzikiego Sockeye z Alaski. Jej celem jest przybliżenie Polkom i Polakom informacji na temat tego gatunku łososia, jak i korzyści wynikających ze spożywania go. Dzięki współpracy z Alaska Marketing Seafood Institute komunikacja będzie prowadzona wieloma kanałami, zarówno w przestrzeni cyfrowej jak i miejskiej.

Czytaj dalej
26 września 2023

Suempol na Dożynkach Prezydenckich 2023

Mamy zaszczyt ogłosić, że Suempol miał przyjemność uczestniczyć w prestiżowych Dożynkach Prezydenckich 2023. To wyjątkowe wydarzenie, które odbyło się pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, było doskonałą okazją do podkreślenia roli naszej firmy w społeczności lokalnej oraz zaangażowania w kulturalne i patriotyczne inicjatywy.

Czytaj dalej