21 lipca 2021

Kultura znów tętni życiem

Miło nam ogłosić, że Suempol ponownie został mecenasem w ramach unikatowego cyklu koncertów muzyki klasycznej ICE Classic. Owa wyjątkowa seria powstała dzięki działalności Krakowskiego Biura Festiwalowego, które od lat działa na rzecz kultury, biznesu oraz turystyki kulturalnej. Samo wydarzenie jest z kolei wyjątkowym punktem na mapie Krakowa, które istotnie podkreśla artystyczny charakter miasta.

Czytaj dalej
5 lipca 2021

Gratulacje dla Chóru Polskiej Pieśni Narodowej

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Chór Polskiej Pieśni Narodowej z Bielska Podlaskiego, którego mecenasem jest firma Suempol, zdobył Srebrny Dyplom w IV Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Sakralnej „Nadzieja w Chórze".

Czytaj dalej
14 czerwca 2021

Dźwigacz kultury

W ostatnich dniach z wielką radością przyjęliśmy informację o nagrodzeniu firmy Suempol tytułem “Dźwigacza Kultury”. Wyróżnienie to podkreśla nasze zaangażowanie we wsparcie kultury oraz pokazuje, że skuteczna współpraca z instytucjami sztuki może być realizowana nawet w tak wyjątkowym okresie jak pandemia.

Czytaj dalej
Stoisko Suempol
11 czerwca 2021

Z wizytą na Gali “Teraz Polska”

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego “Teraz Polska” ma za zadanie wspomagać promocję produktów bądź usług wytwarzanych w naszym kraju. Firma Suempol została Laureatem organizowanego przez Fundację co rok Konkursu już w 2007 roku. Na tym nie skończyła się jednak nasza współpraca, czego dowodem jest rozszerzenie w ostatnim czasie certyfikacji logiem “Teraz Polska” na kolejne nasze produkty, m.in. łososia atlantyckiego wędzonego na gorąco.

Czytaj dalej
2 czerwca 2021

Suempol wspiera kulturę

Suempol ponownie został Mecenasem, tym razem jednego z najważniejszych krakowskich wydarzeń kulturalnych.

Czytaj dalej