19 lutego 2021

Łosoś wędzony (dwupak) na medal!

Miło nam oznajmić, że nasz produkt zajął trzecie miejsce w konkursie „Najlepszy Produkt-Wybór konsumentów” w kategorii Spożywcza Innowacja Roku! Celem owej rywalizacji jest odkrycie najlepszych nowości na polskim rynku spożywczym oraz kosmetyczno-chemicznym. Wyboru dokonywała grupa licząca tysiąc konsumentów. Co dzień korzystają z podobnych produktów, decydując tym samym o ich zakupie do swoich domów.

Czytaj dalej
29 stycznia 2021

Poznaj rodzinę produktów Pana Łososia!

Seria Pan Łosoś to nic innego jak ceniony przez konsumentów produkt, prezentowany dotychczas na półkach sklepowych jako łosoś klasyczny, tylko w nowym wydaniu!

Czytaj dalej
7 stycznia 2021

Świętowaliśmy z Orszakiem Trzech Króli!

Miło nam oznajmić, że byliśmy głównym partnerem Orszaku Trzech Króli - fundacji, która od lat wspiera i łączy ludzi. Orszak Trzech Króli podtrzymuje naszą wspólną, piękną tradycję organizując między innymi największe na świecie Jasełka.

Czytaj dalej
29 grudnia 2020

Karetka dla SPZOZ w Bielsku Podlaskim

Nowa karetka jest już gotowa do służenia mieszkańcom powiatu bielskiego. Nowoczesny pojazd jest istotnym wzmocnieniem floty ratunkowej należącej do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim.

Czytaj dalej
24 grudnia 2020

Najpiękniejsze ozdoby świąteczne

Na choinkę potrafią trafiać przeróżne ozdoby: bombki, cukierki, światełka, osobiste pamiątki, suszone owoce... Ile domów, tyle rozwiązań i jeszcze więcej pomysłów. Ubieranie świątecznego drzewka to piękna tradycja, która na szczęście może towarzyszyć nam również w tak nietypowym 2020 roku.

Czytaj dalej
23 grudnia 2020

Wesołych Świąt!

Życzenia świąteczne od Prezes firmy Suempol, Moniki Siecińskiej-Jaworowskiej.

Czytaj dalej