26 października 2021

Złota Innowacja 2021

Miło nam ogłosić, że zostaliśmy Laureatem jednego z największych konkursów konsumenckich pt. „Złote Innowacje FMCG & Retail”. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, gdyż w owym przedsięwzięciu nagradzane są jedynie produkty oraz usługi mające bezpośredni wpływ na zachowania wybranych konsumentów poprzez wdrażanie innowacyjności.

Czytaj dalej
22 października 2021

Wiślacki Bieg za Smokiem

W zeszły weekend krakowskimi Błoniami zawładnęli biegaczki i biegacze. W ramach obchodów 115-lecia Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków odbył się Wiślacki Bieg za Smokiem, w ramach którego wystartowało paręset osób. Partnerem całego wydarzenia była firma Suempol.

Czytaj dalej
21 października 2021

Targi BioExpo

Między 30 września a 2 października w podwarszawskim Nadarzynie odbyła się 3. już edycja Targów BioExpo. Po raz pierwszy nasza firma także znalazła się wśród ponad 200 uczestników. Suempol zaprezentował na tym wydarzeniu dwa produkty: łososia BIO wędzonego na zimno oraz nowość w ofercie, czyli łososia BIO wędzonego na gorąco.

Czytaj dalej
13 września 2021

Suempol wspiera pamięć historyczną

Miło nam oznajmić, iż Suempol wspierał wystawę pt. „Pius XI – bohater Warszawy”, która zorganizowana została przez Instytut Pamięci Narodowej im. Janusza Kurtyki oraz fundację Polska Zwycięska.

Czytaj dalej
18 sierpnia 2021

Jubileusz 115-lecia Wisły Kraków

Miło nam oznajmić, iż Suempol został jednym ze sponsorów obchodów zorganizowanych z okazji 115-lecia Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków.

Czytaj dalej
21 lipca 2021

Kultura znów tętni życiem

Miło nam ogłosić, że Suempol ponownie został mecenasem w ramach unikatowego cyklu koncertów muzyki klasycznej ICE Classic. Owa wyjątkowa seria powstała dzięki działalności Krakowskiego Biura Festiwalowego, które od lat działa na rzecz kultury, biznesu oraz turystyki kulturalnej. Samo wydarzenie jest z kolei wyjątkowym punktem na mapie Krakowa, które istotnie podkreśla artystyczny charakter miasta.

Czytaj dalej