Białystok smakuje w łososiu

2 listopada 2021

Długo wyczekiwany moment w końcu nadszedł: w zeszłym tygodniu otworzyliśmy w Białymstoku sklep firmowy oraz pierwsze w historii Bistro Pan Łosoś! Mieszkańcy stolicy Podlasia mają zatem szansę nie tylko zakupić nasze wyjątkowe produkty, ale także skosztować specjalnych dań, oczywiście z naszym łososiem w roli głównej.

Po kilkumiesięcznych przygotowaniach z dumą możemy zaprezentować nasz nowy lokal przy ul. Skłodowskiej-Curie 6/1 w Białymstoku. Odwiedzający mogą zakupić wszystkie produkty z naszej bogatej oferty. Na półkach klient zobaczy więc produkty m.in. z serii klasycznej, premium, BIO, czy też wyroby garmażeryjne. Dodatkowo jednak każdy przechodzień może usiąść w wygodnym fotelu i dać się porwać w kulinarną podróż z Panem Łososiem! Nasze Bistro Pan Łosoś, zlokalizowane pod tym samym adresem co sklep firmowy oferuje gotowe dania zarówno na zimno jak i na gorąco. W ten sposób każdy znajdzie tu coś dla siebie. 

Koncept sklepów firmowych powstał w 2020 roku. Uruchomiliśmy wówczas pierwszy obiekt tego typu. Znajduje się on w Bielsku Podlaskim, tuż przy siedzibie firmy. Otwarcie punktu w Białymstoku jest zapowiedzią rozwoju sieci sklepów firmowych z łososiem Suempol w całej Polsce. Już teraz trwają prace nad kolejnym takim miejscem, które mamy nadzieję otworzyć jeszcze w bieżącym roku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy uwielbiają smak naszego łososia oraz tych, którzy dopiero chcą go pokochać. Najwyższej jakości produkty, pasja w działaniach oraz ponad 30 lat doświadczenia z pewnością przełożą się na niesamowite doznania smakowe.

Sklep firmowy / Bistro Pan Łosoś
ul. Skłodowskiej-Curie 6/1 Białystok
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8-20, sobota 8-15, niedziela zamknięte