Dziękujemy za udział w Targach Polfish!

27 września 2022

Miło nam oznajmić, że w terminie 14.09-16.09  mieliśmy przyjemność uczestniczyć w największych Międzynarodowych Targach Rybnych i Spożywczych – Polfish.

Odbywające się w tym roku w Gdańsku Targi Polfish to jedyne w całej Polsce, które dedykowane są branży rybnej. Posiadają one ponad 30-letnią tradycją oraz  doświadczenie. Jesteśmy niezwykle dumni, że w tegorocznej edycji firma Suempol została sponsorem platynowym tego przedsięwzięcia. Podczas całego wydarzenia zainteresowani goście mieli możliwość spotkać się z przedstawicielami firmy w VIP Roomie, a także poznać naszą ofertę produktową, w tym oczywiście nasze nowości produktowe. Dodatkowo przygotowaliśmy poczęstunek przy scenie głównej, podczas którego można spróbować produktów, takich jak: frankfuterki z łososia, łosoś wędzony w kremie, kiełbaski z łososia w wersji klasycznej i italiano oraz łososia dzikiego Sockeye z Alaski w kremie. Warto zaznaczyć, że zaprezentowane produkty zostały przygotowane w specjalnej odsłonie przez znanego szefa kuchni – Pana Krzysztofa Baranowskiego. Przygotowany pokaz live cookingu z wykorzystaniem produktów firmowych cieszył się wśród uczestników dużą popularnością.

Podczas tegorocznych Targów Polfish udało nam się zdobyć wyróżnienie w postaci nagrody Mercurius Gedanensis. W kategorii „Produkt rybny” nagrodę zdobył nasz łosoś pacyficzny dziki Sockeye z Alaski. Z tego miejsca pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom Targów Polfish, którzy nas odwiedzili. Do zobaczenia!

Krótka relacja z naszej obecności na Targach Polfish – Suempol na Targach Polfish 2022 – YouTube