Dziękujemy za Wasze wsparcie!

1 lutego 2022

Miło nam oznajmić, że nasze produkty zostały ponowne docenione w badaniu konsumenckim pt. „Najlepszy produkt 2022 – Wybór Konsumentów”. Dziękujemy za wyróżnienie!

Celem konkursu było wyłonienie na podstawie opinii konsumentów najlepszych nowości oraz produktów, które trafiły do ogólnodostępnej sprzedaży w minionym roku 2021. Warto zaznaczyć, że samo badanie przeprowadzone zostało przez renomowany instytut badawczy GfK Polonia.  W tym roku uzyskaliśmy wyróżnienia aż w dwóch kategoriach. W segmencie „Produkty EKO, BIO” brązowy medal otrzymał nasz łosoś wędzony na gorąco z unijnym certyfikatem BIO. Jest on zalecany przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii. Świadczy to o gwarancji najwyższej jakości łososia oraz zawartych w nim szeregu istotnych wartości odżywczych dla naszego zdrowia. Z kolei w kategorii pt. „Produkty śniadaniowe” trzecie miejsce zajął nasz klasyk – Pan Łosoś w powiększonej wersji 100 g! Jest to nasz kultowy produkt wędzony na zimno drewnem bukowym. Idealnie sprawdza się do różnego rodzaju potraw śniadaniowych. Przede wszystkim jest jednak idealnym składnikiem zdrowych kanapek! 

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za otrzymaną w tym roku nagrodę. Nie zapominamy także o wcześniejszym sukcesie jakim było nagrodzenie  łososia wędzonego z solą morską w dwupaku w poprzedniej edycji owego badania. Dziękujemy, że jesteście z nami!