Dzień Dziecka 2023

7 czerwca 2023

Dzień Dziecka to szczególna okazja do sprawienia radości najmłodszym. W tym roku firma Suempol zorganizowała dwa wydarzenia dla naszych pociech, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

W Bistro Pan Łosoś przygotowaliśmy dla wszystkich odwiedzających Nas dzieci wyjątkowe warsztaty. Nasi młodsi goście mieli okazję uczestniczyć w przygotowaniu własnych wypieków z łososiem w roli głównej. Przez cały dzień panowała radosna i wspaniała atmosfera, za co serdecznie dziękujemy naszym gościom. Dzięki ich zaangażowaniu powstały między innymi przepyszne pizzerinki z łososiem, które zachwyciły niejedno podniebienie! Ale to nie koniec atrakcji, które przygotowała firma Suempol z okazji Dnia Dziecka! W krakowskim zoo również przygotowaliśmy specjalne atrakcje dla dzieci. Dzieci miały możliwość poznania naszej uroczej maskotki firmowej – Pana Łososia, z którą chętnie robiły sobie zdjęcia. Dodatkowo częstowaliśmy najmłodszym różnymi łakociami oraz wręczaliśmy zestaw kredek i przygotowane wcześniej kolorowanki z łososiem. Dostarczyły one dzieciom mnóstwo frajdy i zabawy. Tegoroczne przedsięwzięcie w zoo cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i przyczyniło się do niezapomnianej atmosfery tego wyjątkowego dnia.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do naszych obchodów i zapewnili niezapomniane chwile naszym małym gościom. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tworzeniu pięknych wspomnień, które będą towarzyszyć dzieciom. Serdecznie zachęcamy do dołączenia do naszych przyszłych wydarzeń, które z pewnością będą równie wspaniałe!