Fabryki w Polsce

13 kwietnia 2023

Już teraz możemy podzielić się efektami dużego przedsięwzięcia, które powstało we współpracy z członkami zespołu “Fabryk w Polsce”. Firma ta specjalizuje się w odwiedzaniu zakładów produkcyjnych znajdujących się na terenie całej Polski oraz pokazywaniu inspirujących procesów powstawania przeróżnych przedmiotów i wyrobów.

W filmie wspólnie zaprezentowaliśmy kolejne etapy produkcji łososia wędzonego, począwszy od momentu przyjazdu surowca do Bielska Podlaskiego. Podczas wycieczki po naszym zakładzie przedstawiono informacje dotyczące sposobu przygotowania surowego łososia do dalszej obróbki. Widz może poznać także szczegóły dotyczące procesu wędzenia, takie jak: czas, temperatura, rodzaj wykorzystywanego drewna. Dodatkowo dokładnie pokazane zostały procesy, które zachodzą w naszej firmie, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość oferowanych produktów. Przygotowanie tego materiału było dla nas niezwykle istotne, ponieważ zależy nam, aby nasi klienci mieli pełną wiedzę o naszych wyrobach oraz procesach zachodzących w przedsiębiorstwie.

Mamy nadzieję, że materiał ten pozwoli Państwu jeszcze lepiej poznać naszą firmę oraz zwiększyć świadomość na temat jakości łososia Suempol. Zapraszamy do oglądania!