Festiwal Pierogów Świata

20 lutego 2023

Bistro Pan Łosoś wzięło udział w tegorocznym Festiwalu Pierogów Świata w Białymstoku! Wydarzenie odbyło się w miniony weekend (18.02-19.02) na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

Festiwal Pierogów Świata to wyjątkowy cykl wydarzeń, który skupia się wokół potrawy lubianej i znanej na niemal całym świecie. Uczestnicy imprezy mają możliwość spróbowania pierogów przygotowanych w formie tradycyjnej oraz tych w bardziej nowoczesnym wydaniu. Dodatkowo goście możliwość zakosztowania pierogów z odległych zakątków świata (np. indyjskich, tybetańskich, włoskich bądź gruzińskich). Sprawia to, że jest to prawdziwa uczta pierogów wszelkiego rodzaju.

Goście tego wyjątkowego spotkania mieli okazję odwiedzić nasze stanowisko oraz skosztować pysznych pierogów w dwóch wersjach: klasycznych z łososiem i szpinakiem oraz pieczonych z łososiem i mozzarellą. Dodatkowo na prezentowanym przez Bistro Pan Łosoś stanowisku istniała możliwość spróbowania wyrobów i wypieków własnych. Wśród nich były: rolada ze szpinakiem i łososiem, łosoś pieczony pod porem w cieście francuskim, pizzerinki z łososiem, jak również paluchy z łososiem w kremie oraz łososiowo-serowe sakiewki. Ponadto goście mogli zakupić produkty dostępne w ofercie polskiej firmy rodzinnej Suempol.

Bardzo się cieszymy z dużego zainteresowania przedstawionymi daniami oraz wysokiej frekwencji uczestników tego wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy! Wszystkie zaprezentowane dania na Festiwalu Pierogów Świata zaprezentowane na naszym stanowisku można zakupić codziennie w Bistro Pan Łosoś. Serdecznie zapraszamy!