Forum firm rodzinnych 2022 Forbes

26 października 2022

Miło nam ogłosić, że zajęliśmy pierwsze miejsce w konkursie pt. „Forum firm rodzinnych 2022 Forbes” w kategorii firm o przychodach powyżej 100 mln zł. w województwie podlaskim.

Inicjatywa organizowana przez Forbes Polska to przedsięwzięcie, które skupia firmy rodzinne i ma na celu nawiązywanie relacji biznesowych. W tegorocznym rankingu znalazły się najszybciej rozwijające się firmy rodzinne w całej Polsce, które wyróżnione zostały pod kątem konkretnych województw. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wziąć udział w gali wręczenia nagród, którą poprowadził Pan Krzysztof Nakonieczny. Nagrodę naszej firmie wręczyli: Pan Andrzej Gliński: Członek Zarządu Banku Millennium oraz Pan Paweł Zielewski: redaktor naczelny Forbes Polska. Forum Firm Rodzinnych to również miejsce, które wspiera wymianę kontaktów biznesowych oraz rozmowę na niemal każdy temat. Dzięki temu mieliśmy również przyjemność uczestniczyć w niezwykle istotnych prelekcjach dotyczących przyszłości rynku biznesowego, a także wartości jakimi powinny kierować się współczesne przedsiębiorstwa.

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować za wyróżnienie naszej firmy, które jest dla nas ogromnym uznaniem. Gratulujemy również pozostałym zwycięzcom, a także każdej firmie rodzinnej znajdującej się w Polsce. Najważniejsze jest nasze wzajemne wsparcie w podejmowanych działaniach, ponieważ w grupie jest siła!