Gala AgroLigi 2021

1 czerwca 2022

W ostatnich dniach maja odbyła się Gala AgroLigi 2021. Udział w niej wziął m.in. Prezydent RP Andrzej Duda wraz ze swoją małżonką, Agatą Kornhauser-Dudą. Obecni byli również przedstawiciele firmy Suempol, a zebrani tego dnia w Pałacu Prezydenckim goście mieli możliwość skosztowania naszych produktów.

AgroLiga to konkurs z długą, już prawie 30-letnią tradycją. Rok w rok ma za zadanie wyłonić najlepszych przedstawicieli wśród rolników i firm rolniczych. Uroczystość ta była też okazją, aby Prezydent RP Andrzej Duda zabrał głos i skierował się w przemówieniu do obecnych, iż laureaci są “wzorami dla innych gospodarzy, dla młodych, […] także nauczycielami”. Podkreślił również rolę gości w kontekście zapewniania bezpieczeństwa żywnościowego Rzeczpospolitej. Ciężka praca zwycięzców konkursu i pozostałych obecnych jest szczególnie ważna szczególnie w obliczu możliwego światowego kryzysu żywnościowego spowodowanego wojną toczącą się za naszą wschodnią granicą.

Na stanowisku firmy Suempol dla zaproszonych na Galę Agroligi 2021 czekały pyszności przygotowane specjalnie na tę okazję. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom tegorocznej edycji konkursu i dziękujemy za umożliwienie nam obecności tego dnia w Pałacu Prezydenckim.