Konkurs - "Wyprawa w nieznane smaki"!

3 sierpnia 2022

konkurs

Wakacje w pełni, a więc rusza letni konkurs pt. „Wyprawa w nieznane smaki”. Rób zakupy w naszych sklepach firmowych, wykonaj zadanie konkursowe i walcz o atrakcyjne nagrody!

 

Zasady zabawy są bardzo proste. Do 20 sierpnia 2022 roku zrób zakupy w jednym z naszych sklepów firmowych na łączną kwotę minimum 200 zł. Ich adresy znajdziesz w zakładce „Sklepy firmowe„. Oprócz tego wymyśl nowy produkt, który według Ciebie powinien być stworzony przez firmę Suempol. Swój pomysł możesz przedstawić w formie tekstowej bądź graficznej. Podaj nazwę swojej wymarzonej wersji łososia, uzasadnij krótko dlaczego właśnie ten produkt jest wart zainteresowania. Dodatkowo przedstaw 2 przepisy, które można by wykonać właśnie z wykorzystaniem nowego produktu.

Wszyscy fani naszej marki mają zatem niepowtarzalną szansę przyczynić się do powstania nowego produktu. Jednocześnie zatem jest to możliwość do zapisania się w historii marki Suempol!

Najlepsze zgłoszenia zostaną docenione nagrodami. Do zdobycia jest chociażby stylowy leżak firmy Suempol, firmowe gadżety oraz bony do sklepów firmowych.

Wyraźne zdjęcia paragonów oraz prace konkursowe z pomysłem na nowy produkt prosimy przesyłać do dnia 20 sierpnia 2022 roku na adres e-mail: konkursy@suempol.pl

Z regulaminem konkursu możesz zapoznać się TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!