Łosoś wędzony (dwupak) na medal!

19 lutego 2021

Miło nam oznajmić, że nasz produkt zajął trzecie miejsce w konkursie „Najlepszy Produkt-Wybór konsumentów” w kategorii Spożywcza Innowacja Roku! Celem owej rywalizacji jest odkrycie najlepszych nowości na polskim rynku spożywczym oraz kosmetyczno-chemicznym. Wyboru dokonywała grupa licząca tysiąc konsumentów. Co dzień korzystają z podobnych produktów, decydując tym samym o ich zakupie do swoich domów.

Nasz zwycięzca – łosoś wędzony w wersji dwupak – to produkt z dodatkiem soli morskiej. Podkreśla ona niezawodnie jego wyjątkowy oraz delikatny smak! Tym, co go wyróżnia wśród innych łososi na polskim rynku, jest także m.in. nowoczesne opakowanie. Umożliwia dłuższe utrzymanie świeżości, a co za tym idzie – niemarnowanie produktu. Jest to niezwykle ważny aspekt w dzisiejszych czasach.

Ponadto łosoś ten oznaczony jest globalnym certyfikatem GGN, który podkreśla przede wszystkim zaangażowanie firmy w odpowiedzialne pozyskiwanie towaru. Zapewnia on również konsumentom gwarancję jakości, jak i bezpieczeństwa produktu.

Więcej informacji o naszym łososiu wędzonym w dwupaku znajdziesz tutaj.

Dziękujemy za Wasze zaufanie i wsparcie!