Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej

12 marca 2024

Firma Suempol brała udział w prestiżowych Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej, które odbyły się w Toruniu w pierwszy weekend marca 2024 roku. Firmowa drużyna Suempol stanęła do zaciętej rywalizacji z takimi przeciwnikami jak: Biedronka DC 83 Gorzów Wielkopolski oraz Kerry Polska Oleśnica, a w drugim etapie z CTS TUNING FRANCISZKOWO oraz TORITAL TORUŃ.

Nasi zawodnicy, pełni determinacji i zapału, stawili się na boisku gotowi do walki, aby jak najlepiej reprezentować naszą firmę. Pomimo intensywnych emocji duch sportowej rywalizacji i współpracy towarzyszył naszej drużynie na każdym etapie turnieju. Jesteśmy dumni z zaangażowania i wysiłku, który nasi zawodnicy włożyli w to wyjątkowe, sportowe wydarzenie, pokazując nie tylko swoje umiejętności piłkarskie, ale także ducha zespołowości i determinacji.

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom Mistrzostw Polski Firm i Zakładów Pracy w piłce nożnej oraz dziękujemy naszym zawodnikom za reprezentowanie firmy Suempol na owym turnieju.