Nowa kampania "Jesteśmy stąd!"

26 października 2020

Suempol to polska firma rodzinna i pragniemy, aby dowiedziało się o tym jak najwięcej Polek i Polaków. Dlatego też rusza nowa kampania wizerunkowa pod hasłem "Jesteśmy stąd!".

O tym, że produkty firmy Suempol są najwyższej jakości oraz posiadają niesamowity smak wiadomo nie od dziś. Nie każdy jednak wie, że siedziba, z której codziennie nasz łosoś wyrusza na stoły konsumentów znajduje się w Bielsku Podlaskim.

W związku z tym startuje największa kampania wizerunkowa w historii firmy. Pan Łosoś zwraca się w niej do odbiorców hasłem „Jesteśmy stąd!”. Podjęte działania reklamowe mają na celu zwiększenie świadomości w rodzimym społeczeństwie, że wybierając produkt z logo Suempol konsument nie tylko decyduje się na produkt o uznanej marce, ale wspiera również polską gospodarkę.

Głównym kanałem komunikacji dla tej kampanii jest reklama w TV. Pan Łosoś, rusza w niej w podróż po polskich miastach: Krakowie, Toruniu, Gdańsku.  Jednocześnie, podczas wyprawy, podkreślany jest rodowód firmy oraz jakość serwowanych przez Suempol produktów.

Reklamę w telewizji wspierają szeroko również inne działania marketingowe: silne wsparcie postów na portalu Facebook, reklama na YouTube, obecność w prasie i na nośnikach outdoor.

Kampania potrwa do końca listopada. Jej kontynuacją w grudniu będzie telewizyjna kampania świąteczna.