Orły „Wprost” 2024

16 lutego 2024

Firma Suempol została uhonorowana prestiżową nagrodą Orła „Wprost” w kategorii "Przedsiębiorstwo Regionu" dla województwa podlaskiego. Jest to dla nas olbrzymie wyróżnienie i napawa nieskrywaną radością. Gala wręczenia nagród odbyła się w czwartek 15 lutego br. w renomowanym Hotelu Traugutta 3 w Białymstoku.

Gala wręczenia nagród odbyła się w ramach już VIII edycji projektu, której celem jest docenienie i promowanie przedsiębiorczości oraz innowacyjności w Polsce, z podziałem na poszczególne województwa. Nagrody Orła „Wprost” są stale przyznawane już od 2016 roku, a ich prestiż i wartość symboliczna stale rosną, co czyni je jednymi z najbardziej cenionych wyróżnień na polskim rynku. Nagrodę w imieniu firmy odebrał nasz dyrektor, Krystian Witkiewicz. Po otrzymaniu tego zaszczytnego wyróżnienia, zwrócił się do zgromadzonych gości ze krótkim przemówieniem, podkreślającym znaczenie pracy całego zespołu Suempol dla rozwoju gospodarczego regionu. „Dziękuję bardzo za to wyróżnienie. Firma Suempol istnieje na podlaskim rynku od 35 lat, barwy biało-czerwone niesiemy już na całą Europę” – mówił Krystian Witkiewicz. Orzeł „Wprost” to nagroda o wyjątkowym prestiżu, przyznawana przedsiębiorcom i instytucjom, które wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarczy i naukowy regionu oraz kraju. Nasza firma jest niezmiernie zaszczycona znalezieniem się w tak znakomitym gronie wyróżnionych osób i firm. Suempol z dumą przyjmuje tę nagrodę jako uznanie naszej ciężkiej pracy, zaangażowania i determinacji w kreowaniu pozytywnych zmian w naszym regionie.

Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom, klientom i partnerom za wsparcie i zaufanie, które umożliwiły nam osiągnięcie tego wyjątkowego sukcesu. Jesteśmy zmotywowani do dalszej pracy na rzecz rozwoju gospodarczego i społecznego naszej lokalnej społeczności, województwa oraz kraju jako całości.

fot. Piotr Woźniakowski, Arslumen