Orszak Trzech Króli 2024

12 stycznia 2024

Mamy ogromną radość podzielić się z Wami wyjątkowym doświadczeniem, jakim było nasze uczestnictwo w tegorocznym Orszaku Trzech Króli. To dla nas nie tylko chwila radości i wspólnej zabawy, ale także kontynuacja pięknej tradycji, w której z dumą uczestniczymy od wielu lat jako partner.

Orszak Trzech Króli to niezwykły rodzaj święta, które przenosi nas w czasie do wyjątkowych momentów historycznych. To wydarzenie nawiązujące do tradycji biblijnej, symbolizujące przybycie Mędrców ze Wschodu, ofiarujących Dzieciątku Jezus dary – złoto, kadzidło i mirrę. Dlatego też współcześnie organizowany Orszak Trzech Króli jest hołdem dla tej tradycji, jednocześnie integrując społeczność w duchu radości i solidarności.

Nasza firma z dumą angażuje się w tę wyjątkową celebrację, wspierając Orszak Trzech Króli jako partner co roku. Dlaczego? Ponieważ pragniemy być aktywnym uczestnikiem działań na rzecz dobra wspólnego oraz angażować się w misję Fundacji Orszaku Trzech Króli. Od zawsze kładziemy nacisk na wartości społeczne i kulturowe, a udział w tym wydarzeniu to dla nas nie tylko okazja do podziękowania za Wasze wsparcie, ale także do budowania więzi z lokalną społecznością.

W tegorocznym wydarzeniu nasza firma posiadała również swoje stanowisko w towarzystwie Orszaku Trzech Króli, gdzie częstowaliśmy uczestników przedsięwzięcia firmowymi produktami Suempol. Dodatkowo zainteresowani mogli sobie zrobić zdjęcie z naszą maskotką firmową.

Wraz z Wami pragniemy w dalszym ciągu pielęgnować tradycję, jednocześnie tworząc nowe wspomnienia. Dziękujemy za Waszą obecność i zaangażowanie w te piękne chwile pełne radości i poczucia wspólnoty!