Plebiscyt MSC 2023

20 czerwca 2023

Z przyjemnością informujemy, że nasz dziki łosoś Sockeye w wersji 100g bierze udział w Plebiscycie MSC (Marine Stewardship Council). Jest to dla nas ogromne wyróżnienie być uwzględnionymi w tym prestiżowym konkursie, który promuje zrównoważone rybołówstwo i ochronę oceanów.

Aby wesprzeć naszą markę i przyczynić się do propagowania tych ważnych wartości, serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w głosowaniu w Plebiscycie MSC. Rozpocznie się ono w poniedziałek, 19 czerwca 2023 roku i potrwa do 31 lipca 2023 roku. Jako konsumenci mają Państwo możliwość oddania głosu raz na 24 godziny. Państwa zaangażowanie jest niezwykle istotne dla naszej działalności, dlatego liczymy na Państwa wsparcie i oddawanie głosów na naszego dzikiego łososia Sockeye!Dodatkowo każda z osób biorących udział w głosowaniu ma szansę odpowiedzieć na pytanie konkursowe i wygrać atrakcyjne nagrody. Co tydzień rozdawane będą trzy plecaki z upcyclingu, a nagrodą główną będzie elektryczny rower. Każdy uczestnik głosowania otrzyma również specjalny e-book z przepisami od organizacji MSC.

Plebiscyt MSC to z całą pewnością okazja do wygrania ciekawych nagród, ale także wsparcia ważnej inicjatywy związanej z zrównoważonym rybołówstwem. Zapraszamy do wzięcia udziału i oczywiście do oddania głosu na naszego dzikiego łososia Sockeye. Wspólnie możemy przyczynić się do ochrony oceanów i promowania zrównoważonego rybołówstwa. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!