Podsumowanie udziału w targach Seafood Expo Global

29 kwietnia 2024

Z przyjemnością informujemy o naszym udziale w międzynarodowych targach Seafood Expo Global, które miały miejsce w Barcelonie w dniach 23-25 kwietnia.

Przez trzy dni wydarzenia, nasze stoisko przyciągnęło znaczną liczbę uczestników, co stanowiło doskonałą platformę do prowadzenia rozmów biznesowych i prezentacji naszych innowacyjnych produktów. Z dumą możemy też podkreślić, że nasze nowe propozycje produktowe, kofta z łososia oraz łosoś pieczony o smaku prażonego kokosa, osiągnęły status finalistów w konkursie Seafood Excellence Global.

Rozmowy z potencjalnymi partnerami i klientami były owocne i przynoszą obiecujące perspektywy na przyszłe współprace. Nasze stoisko cieszyło się wysokim zainteresowaniem wśród przedstawicieli branży, co świadczy o silnej pozycji naszej firmy na rynku międzynarodowym – budowanej już od 35 lat.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom targów za odwiedzenie naszego stanowiska, jak również zaangażowanie w rozmowy. Jesteśmy przekonani, że nawiązane kontakty będą podstawą do dalszego rozwoju naszych międzynarodowych operacji, a spotkania z obecnymi partnerami umocnią te więzi. Już teraz z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną edycję targów Seafood Expo Global.