Religa Golf Cup

21 czerwca 2023

Nasza firma miała zaszczyt wziąć udział w III Charytatywnym Turnieju Golfowym Religa Golf Cup, który odbył się 17 czerwca w Golf Parku Mikołów. Przygotowany piknik golfowy dostarczył niezapomnianych wrażeń!

Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w turnieju golfowym oraz skorzystać ze szkolenia dla początkujących, które odbyło się pod okiem doświadczonych instruktorów. Nie zabrakło również atrakcji dla wszystkich, takich jak losowanie prezentów, aukcja charytatywna, pyszny poczęstunek dla każdego oraz występy muzyczne. Z kolei na naszym stoisku goście mieli okazję spróbować pysznych, a zarazem unikatowych hot-dogów z parówkami z łososia. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem wśród obecnych osób. Dodatkowo, nie mogło zabraknąć Pana Łososia – maskotki naszej firmy, która dostarczała uśmiechu wszystkim uczestnikom. Udział w wydarzeniu to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim okazja niesieia pomocy innym. Religa Golf Cup III to przedsięwzięcie charytatywne, z którego zebrane środki wesprą działalność Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w III Charytatywnym Turnieju Golfowym Religa Golf Cup i wsparli tę ważną oraz szczytną inicjatywę. Razem możemy zrobić dużo dobrego dla innych!

Zdjęcia: Robert Pilszak dla czasopisma Europerspektywy