Specjalna wizyta Ambasadora Kanady w naszej firmie

20 listopada 2023

Catherine Godin, Ambasador Kanady, odwiedziła naszą firmę w miniony piątek

Mieliśmy niezwykły zaszczyt gościć w naszej siedzibie Panią Catherine Godin, Ambasadora Kanady w Polsce. Wizyta ta była wyjątkowym wydarzeniem, podkreślającym znaczenie naszych międzynarodowych relacji i współpracy.

Spotkanie z Zarządem, Dyrekcją i Pracownikami

Pani Ambasador miała okazję spotkać się z członkami zarządu, dyrekcją oraz pracownikami naszej firmy. Te bezpośrednie rozmowy pozwoliły na wymianę doświadczeń i pogłębienie wzajemnego zrozumienia między naszymi krajami i organizacjami.

Kreatywne i Edukacyjne Aktywności dla Dzieci

W ramach wizyty, mieliśmy przyjemność gościć dzieci z przedszkola Karmelki, które wzięły udział w niezwykłej aktywności kulinarno-edukacyjnej. Pod okiem profesjonalnego sushimastera, młodzi uczestnicy mieli okazję nauczyć się sztuki przygotowywania sushi. To kreatywne doświadczenie było nie tylko zabawą, ale także cenną lekcją kultury i tradycji kulinarnych.

Koncert Patriotyczny

Dodatkowym punktem programu była muzyczna uczta dla ducha – koncert patriotyczny, który zachwycił wszystkich zgromadzonych swoją artystyczną jakością i emocjonalnym przekazem.

Zapewnienia o Dalszej Współpracy

Pani Ambasador Catherine Godin zapewniła o kontynuowaniu obopólnej współpracy, co jest dla nas potwierdzeniem ważności i trwałości naszych międzynarodowych relacji. Jesteśmy przekonani, że nasze wspólne działania przyniosą dalsze owocne rezultaty.