Suempol wspiera kulturę

2 czerwca 2021

Suempol ponownie został Mecenasem, tym razem jednego z najważniejszych krakowskich wydarzeń kulturalnych.

Miło nam ogłosić, że w tym roku zostaliśmy Mecenasem 14-tej edycji wspaniałego wydarzenia muzycznego, jakim jest Festiwal Muzyki Filmowej. Widowisko to jest jednym z najcenniejszych i unikatowych wydarzeń w świecie muzyki. Festiwal Muzyki Filmowej organizowany jest cyklicznie w tym urokliwym mieście przez instytucje takie jak: Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz RMF Classic.

Jest to nie tylko innowacyjny hołd dla muzyki filmowej, ale również miejsce spotkań wybitnych, światowych twórców oraz kompozytorów. Festiwal Muzyki Filmowej może poszczycić się najwyższą jakością prezentowanych dzieł, dzięki czemu nieraz gości światowych muzyków oraz reżyserów filmowych. Jesteśmy więc dumni, że możemy wspierać wydarzenie mające wielką wartość artystyczną oraz cieszące się ogromną popularnością wśród uczestników.

Warto wspomnieć, że jednym z elementów Festiwalu Muzyki Filmowej jest również kino samochodowe, które odbyło się na w wyjątkowym miejscu – na dachu jednej z krakowskich galerii. W ten oto sposób Suempol był obecny drugi rok z rzędu w tego typu wydarzeniu.

 

Fot. Robert Słuszniak/KBF