Suempol oddaje hołd byłym pracownikom

2 listopada 2023

W duchu pamięci i szacunku wobec naszych byłych pracowników, firma Suempol zorganizowała firmowy wolontariat, który odbył się na terenie lokalnych cmentarzy. W ciągu dwóch dni około 40 grobów naszych niezapomnianych kolegów i koleżanek zostało odwiedzonych i upamiętnionych.

Dla naszej firmy pamięć o tych, którzy kiedyś tworzyli naszą społeczność, jest niezmiernie istotna. To oni wnieśli swój wkład i pozostawili niezatarte ślady w historii Suempol. Ich praca i zaangażowanie miały ogromny wpływ na to, kim jesteśmy dzisiaj. Dlatego też chcieliśmy oddać hołd ich pamięci w tym wyjątkowym czasie. Troska o naszych byłych pracowników nie kończy się na ich odejściu. Pragniemy pielęgnować tę sentymentalną więź, która pozostaje między nami. Każde odwiedzone grobowce były miejscem refleksji nad ich dziedzictwem i wkładem w rozwój naszej firmy. Ich dziedzictwo trwa w naszych sercach i będzie zawsze częścią naszej historii.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę wyjątkową inicjatywę, która pozwoliła nam uczcić i oddać hołd naszym niezastąpionym byłym kolegom i koleżankom.