Świętowaliśmy z Orszakiem Trzech Króli!

7 stycznia 2021

Miło nam oznajmić, że byliśmy głównym partnerem Orszaku Trzech Króli - fundacji, która od lat wspiera i łączy ludzi. Orszak Trzech Króli podtrzymuje naszą wspólną, piękną tradycję organizując między innymi największe na świecie Jasełka.

Orszak to wydarzenie nie tylko kulturalne i artystyczne. Ma również charakter edukacyjny i charytatywny. Jako polska, rodzinna firma za Nasz priorytet stawiamy wartości rodzinne oraz niesienie pomocy bliźnim. Wspieranie Orszaku stanowi już dla nas natomiast swoistą tradycję.

W tym roku przedsięwzięcie to miało nieco inny charakter. Poszczególne wydarzenia odbywały się w mniejszym gronie, podzielone na mini-orszaki. Dodatkowo każdy z Nas mógł w zaciszu własnego domu wziąć udział w przedsięwzięciu pt. „Orszakowy challenge kolędowy”.

Mimo nowej formy, mamy nadzieję, że jak najwięcej z nas wspólnie świętowało i wspierało się na odległość w tym szczególnym dniu. Wyrażamy także nadzieję, że już za rok będzie nam dane ponownie spotkać się w tradycyjny sposób na ulicach setek polskich miast.