Suempol ponownie wspiera Krakowskie Biuro Festiwalowe!

3 marca 2022

Miło nam ogłosić, że w roku 2022 po raz kolejny współpracować będziemy z Krakowskim Biurem Festiwalowym, które od lat wspiera wszelkie działania na rzecz kultury, biznesu oraz turystyki kulturalnej. Dzięki byciu Mecenasem właśnie tej instytucji kultury mamy możliwość wspierania oraz uczestniczenia w naprawdę wyjątkowych wydarzeniach artystycznych.

Przede wszystkim będziemy wspierać jeden z najważniejszych festiwali muzyki dawnej w Europie – Misteria Paschalia. Wydarzenie to jest wyjątkową okazją do posłuchania wyśmienitych dzieł w wykonaniu artystów o światowej sławie. Tegoroczna edycja odbywać się będzie w ciągu Wielkiego Tygodnia, a w jej programie gościć będą nawiązania do chrześcijaństwa europejskiego.  Naszej współpracy z KBF nie zabraknie również przy Festiwalu Muzyki Filmowej, który jest niepowtarzalnym cyklem wydarzeń. Skupia się on na promocji wybranej muzyki filmowej. Podczas cyklu goście mają możliwość zobaczyć unikalne interpretacje utworów w połączeniu z innowacyjnymi obrazami filmowymi. W okresie Świąt Bożego Narodzenia wspólnie z Krakowskim Biurem Festiwalowym zagościmy na ulicach Krakowa w ramach wydarzenia Wokół Szopki. Podziwiać będzie można szopki wykonane przez krakowskich twórców, które dostępne będą w np. parkach, księgarniach, kawiarniach. Jest to wydarzenie wyjątkowe, ponieważ krakowski hołd dla szopek wpisany został na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego ludzkości UNESCO.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy uczestniczyć w działalności Krakowskiego Biura Festiwalowego, a co za tym idzie w wyjątkowych wydarzeniach artystycznych. Tym samym cieszymy się, że możemy wspierać krakowską kulturę, która zawsze tętni życiem. Z całą pewnością rok 2022 będzie obfitował w szereg wyjątkowych wydarzeń, dlatego z tego miejsca zachęcamy wszystkich do obecności na wybranym wydarzeniu!