Targi BioExpo

21 października 2021

Między 30 września a 2 października w podwarszawskim Nadarzynie odbyła się 3. już edycja Targów BioExpo. Po raz pierwszy nasza firma także znalazła się wśród ponad 200 uczestników. Suempol zaprezentował na tym wydarzeniu dwa produkty: łososia BIO wędzonego na zimno oraz nowość w ofercie, czyli łososia BIO wędzonego na gorąco.

Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych Bioexpo przyciągnęły ogromną rzeszę gości. Zainteresowanie nie omijało również naszego stanowiska. Dla odwiedzających Targi przygotowaliśmy poczęstunek oraz drobne upominki. 

Zarówno przedsiębiorcy jak i konsumenci zainteresowani ekologiczną żywnością mieli okazję zapoznać się z naszą ofertą z serii BIO. Mogli dowiedzieć się także więcej o samej firmie. Bowiem kupując produkty BIO pod marką Suempol, zarówno łososia BIO wędzonego na zimno w plastrach jak i łososia BIO wędzonego na gorąco w kawałku ma się przede wszystkim pewność dochowania przez nas bardzo restrykcyjnych unijnych regulacji. Warto pamiętać, że dotyczą one nie tylko jakości samego surowca, ale również np. warunków hodowli ryb.

Wydarzenie to obfitowało w interesujące rozmowy, wymianę informacji czy też okazje do nawiązania wzajemnych kontaktów. Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym oraz organizatorom całego przedsięwzięcia.