Suempol wita Kraków!

11 marca 2022

Z dumą możemy zaprezentować nasz nowy lokal, który mieści się w samym centrum Krakowa przy ul. Karmelickiej 7! W naszym sklepie firmowym mogą Państwo znaleźć całą gamę naszych wyjątkowych produktów – począwszy od klasycznego łososia wędzonego,  plastrowanego przez łososia świeżego po łososia wędzonego w kremie, czy carpaccio z łososia. Dostępne są również produkty naszych zagranicznych marek, Norfisk i Marcel Baey. W swojej ofercie posiadają one także inne ryby: pstrąga, makrelę, szprota. Dodatkowo wkrótce otrzymają Państwo możliwość zamówić u nas spersonalizowane kosze prezentowe oraz talerze okolicznościowe. Sprawdzą się one idealnie na przeróżne uroczystości zarówno biznesowe, jak prywatne, np. chrzciny, wesele oraz urodziny! Dla osób prowadzących własną restaurację bądź sklep jest to natomiast dobrą okazją do nawiązania współpracy ze względu na regularne dostawy surowca najlepszej jakości i w pełnej ofercie.

Warto zaznaczyć, że uruchomiony lokal nie jest pierwszym obiektem tego typu. Już wcześniej uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep firmowy, który znajduje się w Bielsku Podlaskim oraz kolejny w Białymstoku. Ten ostatni posiada ponadto specjalną część gastronomiczną dla naszych klientów, czyli Bistro Pan Łosoś. Więcej informacji o naszych sklepach firmowych znajdą Państwo w zakładce „sklepy firmowe„. Najwyższa jakość naszych produktów oraz wieloletnie doświadczenie przekładają się na smak naszych produktów i zadowolenie konsumentów!

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników produktów Suempol oraz osoby, które chcą je dopiero spróbować. Do zobaczenia na Karmelickiej 7 w Krakowie!