Tradycja, która trwa - Suempol wyróżniony w konkursie "Złoty Paragon"

24 maja 2024

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że firma Suempol została uhonorowana aż dwoma wyróżnieniami w renomowanym konkursie Złoty Paragon. Warto podkreślić, że ta nagroda stanowi kontynuację naszego sukcesu, ponieważ jest to kolejny rok z rzędu, kiedy nasze produkty zdobywają uznanie w konkursie pt. . "Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich". Tym razem nasze produkty zostały docenione w dwóch kategoriach: produkty garmażeryjne gotowe do spożycia (dla produktu - roladki z łososia) oraz ryby i przetwory rybne (dla produktu - klopsiki z łososia z czarnuszką).

Konkurs pt. „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” to jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży FMCG. Plebiscyt organizowany przez wydawcę ogólnopolskiego miesięcznika Hurt & Detal, firmę Fischer Trading Group, ponownie zebrał znamienite grono uczestników. Otrzymane wyróżnienia są dla nas szczególnie istotne, ponieważ głosy oddawane są przez właścicieli i kierowników sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski, a także czytelników miesięcznika Hurt & Detal. Ponadto konkurs odbywa się pod nadzorem Instytutu Badawczego KANTAR.

W miniony czwartek w siedzibie Teatru Kamienica w Warszawie odbyła się uroczysta, kolejna już Gala Liderów Rynku FMCG i Handlu. Jej uczestnicy mieli wysłuchać wielu interesujących i inspirujących wystąpień. Dotyczyły m.in. zarówno trendów branżowych, jak i marketingowych.

Jesteśmy niezmiernie dumni z otrzymanych wyróżnień. Zapewniamy naszych klientów o naszym nieustannym zaangażowaniu w dostarczanie wysokiej jakości produktów. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie, które nam okazujecie.