Świętowanie Jubileuszu 30-lecia Chóru Polskiej Pieśni Narodowej

8 lutego 2024

Mamy zaszczyt ogłosić, że firma Suempol, będąca Patronem Honorowym oraz Strategicznym Sponsorem Chóru Polskiej Pieśni Narodowej od wielu lat, z dumą uczestniczy w obchodach ich jubileuszu 30-lecia działalności artystycznej.

Chór Polskiej Pieśni Narodowej, działający przy Bielskim Domu Kultury od 1994 roku, świętował w tym roku swoją trzydziestą rocznicę istnienia. Uroczystość rozpoczęła się 3 lutego o godzinie 15:00 mszą świętą, a następnie o godzinie 16:30 w Bielskim Domu Kultury odbył się koncert galowy, który był ukoronowaniem wieloletniej pasji i zaangażowania artystycznego chóru. Chór Polskiej Pieśni Narodowej pod dyrekcją Elżbiety Bilmin i z akompaniamentem Bogdana Drozdowskiego skupia mieszkańców Bielska Podlaskiego, których łączy miłość do śpiewu. Ich repertuar obejmuje utwory a capella z różnych epok oraz formy wokalno-instrumentalne, z zakresu pieśni żołnierskich, patriotycznych, ludowych i sakralnych. Chór ten stanowi nieodzowny element ważnych uroczystości państwowych i religijnych na terenie Bielska Podlaskiego i województwa. Jako wieloletni Patron oraz sponsor strategiczny, firma Suempol z zapałem wspiera Chór Polskiej Pieśni Narodowej oraz jego działalność artystyczną. Firma Suempol, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów z łososia, docenia rolę kultury i sztuki w społeczeństwie, dlatego z radością angażujemy się w tak ważne wydarzenia kulturalne.

 

Razem z Chórem Polskiej Pieśni Narodowej serdecznie dziękujemy wszystkim miłośnikom muzyki i kultury za udział w jubileuszowym koncercie. To był niezapomniany wieczór pełen emocji i artystycznego zaangażowania. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia.