Wiślacki Bieg za Smokiem

22 października 2021

W zeszły weekend krakowskimi Błoniami zawładnęli biegaczki i biegacze. W ramach obchodów 115-lecia Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków odbył się Wiślacki Bieg za Smokiem, w ramach którego wystartowało paręset osób. Partnerem całego wydarzenia była firma Suempol.

Rodzinna atmosfera, duch pozytywnej sportowej rywalizacji oraz piękna pogoda: te rzeczy właśnie przywitały uczestników w sobotni poranek. Ta impreza to kolejny element cyklu wydarzeń towarzyszących jubileuszowi tego jednego z najbardziej utytułowanych klubów sportowych w Polsce. O byciu partnerem Biegu przez firmę Suempol uczestnicy mogli dowiedzieć się m.in. kilkukrotnie z ust spikera, reklam na stadionowym telebimie, ale także z mediów społecznościowych klubu.

W Wiślackim Biegu za Smokiem wzięła udział również nasza reprezentacja. Ubrani w dedykowane, jednakowe koszulki stanęliśmy na linii startu aby walczyć o jak najwyższe pozycje. Wszyscy biegnący z pewnością dali z siebie absolutnie wszystko.

Cieszymy się, że mogliśmy być Partnerem tego wydarzenia: jako rodzinna firma spotkaliśmy się tym razem z rodziną kibiców Wisły Kraków. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Fot. Wisła Kraków