Wszystkiego najlepszego!

27 października 2022

Miło nam oznajmić, że pierwsze w historii Bistro Pan Łosoś właśnie obchodzi swoje pierwsze urodziny! Jest to dla nas naprawdę niezwykła chwila, którą bardzo doceniamy oraz celebrujemy.

Otwarcie naszego sklepu firmowego oraz części Bistro Pan Łosoś było dla nas ważnym przedsięwzięciem, które umożliwiło mieszkańcom stolicy Podlasia zakupić wyjątkowe produkty z naszej bogatej oferty, które nie były wcześniej dostępne w innych lokalizacjach. Dodatkowo odwiedzający mieli również możliwość skosztować dań na zimno jak i na gorąco z łososiem w roli głównej. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi widząc jak mieszkańcy Białegostoku szybko przywiązali się do stworzonego przez nas miejsca. Dla naszych klientów jest to bowiem punkt na mapie Białegostoku, w którym można nie tylko zjeść pyszne posiłki, a przede wszystkim odpocząć i miło spędzić czas z rodziną. Stworzenie atmosfery przyciągającej rodziny było dla nas jednym z ważniejszych celi, dlatego jesteśmy wdzięczni, że udało nam się to osiągnąć.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego lokalu przy ul. Skłodowskiej-Curie 6/1 w Białymstoku. Podczas świętowania urodzin w dniach 27.10.2022 -29.10.2022 przy zamówieniu dowolnego dania otrzymają Państwo lampkę szampana gratis. Dziękujemy za wsparcie, bez którego nie byłoby nas w tym miejscu!