Wycieczka firmowa Suempol

8 sierpnia 2022

Miło nam ogłosić, że w lipcu bieżącego roku zorganizowaliśmy wycieczkę firmową dla pracowników Suempol. W wyniku dużej ilości chętnych zdecydowaliśmy podzielić ją na dwie tury. Dzięki temu pracownicy mieli okazję swobodnie zwiedzić nowe miejsca na mapie Polski, jak również odpocząć.

Wycieczka firmowa trwała trzy dni i obejmowała wiele atrakcji. Pierwszą z nich było zwiedzanie kopalni soli w Wieliczce, która swym urokiem oczarowała zwiedzających. Z kolei następnego dnia nasi pracownicy mieli możliwość zobaczenia Zakopanego – słynnego miasta góralskiego. Jego zwiedzanie zaplanowane było z doświadczonymi przewodnikami, dzięki którym czas spędzony w Zakopanem został wyśmienicie spożytkowany, a sami goście mieli możliwość doświadczenia licznych atrakcji. Z kolei ostatni dzień wycieczki poświęciliśmy zwiedzaniu miasta Kraków. Głównym punktem zwiedzania miasta było odwiedzenie przez pracowników naszego nowego sklepu firmowego co spotkało się z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem. Pracownicy mieli również okazję zwiedzić wspólnie z przewodnikami najważniejsze miejsca w pięknym, przepełnionym historią Krakowie. Zwieńczeniem wycieczki był wspólny obiad.

Z tego miejsca pragniemy przede wszystkim podziękować przewodnikom, którzy oprowadzili nasze grupy z niezwykłym zaangażowaniem. Z kolei pracownikom dziękujemy za wspaniale spędzony wspólnie czas. Do zobaczenia!