Wyróżniony produkt firmowy

6 października 2022

Miło nam oznajmić, że nasz flagowy produkt – plastrowany łosoś atlantycki 100g, starannie wędzony na zimno, otrzymał wyróżnienie w programie pt. „Poznaj Dobrą Żywność”.

Znak „Poznaj Dobrą Żywność” to gwarancja najwyższej jakości wyprodukowanych produktów, która przyznawana jest co roku przedstawicielom największych przetwórców oraz producentów żywności. Jest on przyznawany wyłącznie produktom, które spełniają określone wymagania opracowane przez Kolegium Naukowe ds. jakości produktów żywnościowych. Głównym celem przyznawania nagród jest wsparcie dla konsumentów w celu ułatwienia decyzji zakupowych. W ten oto sposób współcześni klienci mogą być pewni, że zakupiony przez nich produkt oznacza się możliwie najwyższą jakością. Dodatkowym celem jest również dbanie o wspólną politykę żywieniową, a więc o rozwój wysokiej jakości produktów na rynku.

Tegoroczne nagrody wręczone zostały w Poznaniu podczas targów Polagra Food przez sekretarza stanu ministerstwa rolnictwa – Rafała Romanowskiego. Sama uroczystość zorganizowana została przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie i odbyła się w urokliwym miejscu, a mianowicie w Sali Ziemi. Znaki jakości pt. „Poznaj Dobrą Żywność” były w tym roku wręczane w wielu kategoriach, takich jak: ryby oraz przetwory, wyroby cukiernicze, przetwory mleczne czy zbożowe.

Z tego miejsca pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować za wyróżnienie naszego produktu, które jest dla nas dużym prestiżem oraz zaszczytem.