Złota Innowacja 2021

26 października 2021

Miło nam ogłosić, że zostaliśmy Laureatem jednego z największych konkursów konsumenckich pt. „Złote Innowacje FMCG & Retail”. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, gdyż w owym przedsięwzięciu nagradzane są jedynie produkty oraz usługi mające bezpośredni wpływ na zachowania wybranych konsumentów poprzez wdrażanie innowacyjności.

W tym roku w kategorii „odpowiedź na potrzeby: produkty BIO i eko” wyróżniony został nasz nowy łosoś atlantycki wędzony na gorąco z serii BIO. Gwarantuje on najwyższą jakość – zarówno smakową, jak i pod kątem zawartych w nim wartości odżywczych. Unijny certyfikat BIO jest dowodem produkcji opartej na przestrzeganiu określonych, często restrykcyjnych norm żywności ekologicznej. Posługiwanie się owym świadectwem wpływa na wybory poszczególnych klientów. Są bowiem pewni, iż nasz produkt tworzymy z myślą otaczającym nas środowisku naturalnym. Dzięki spełnianiu określonych zasad łosoś BIO jest produktem, który zadowoli najbardziej wymagających konsumentów dzięki naturalnemu smaku ryby oraz jej walorów zdrowotnych, które są niezwykle istotnym wyróżnikiem na współczesnym rynku konsumenckim. 

W poniedziałek, 25 października, nasz przedstawiciel odebrał nagrodę podczas specjalnej, uroczystej Gali. Odbyła się ona w warszawskim Teatrze Kamienica.

Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni przez naszych konsumentów. Prawdziwą misją wprowadzania nowych produktów jest dla nas ciągłe odpowiadanie na potrzeby naszych klientów. Dziękujemy za tak wspaniałe wyróżnienie! Gratulujemy także wszystkim pozostałym Laureatom i Wyróżnionym.