Złoty Łosoś Suempol na trasie!

19 marca 2024

Serdecznie zapraszamy na niezapomnianą przygodę wielkanocną z Suempol! Gotowi na ekscytującą podróż w poszukiwaniu Złotego Łososia? Przygotujcie się na niesamowitą wyprawę w kilka wyjątkowych miast, gdzie ukryty jest nasz niezwykły skarb!

W każdym z wybranych miast polskich odbędzie się jedna gra terenowa, w ramach której będziecie musieli wykonać zadanie. Polega ono na odnalezieniu figurki Złotego Łososia ukrytej w wybranym miejscu na terenie danego miasta. Zwycięzcą gry będzie ten, kto jako pierwszy podniesie figurkę Złotego Łososia do góry oraz uściśnie dłoń maskotki „Pana Łososia”. Pamiętajcie, że Gra w każdym Mieście Konkursowym rozpocznie się o określonych godzinach i będzie trwała do momentu odnalezienia figurki Złotego Łososia przez pierwszego uczestnika!

Zainteresowanych udziałem zapraszany do zapoznania się z harmonogramem naszych przystanków:

Czy uda Wam się odnaleźć Złotego Łososia w tych miastach?  Nie przegapcie tej niepowtarzalnej szansy na zabawę i wyjątkową nagrodę w postaci zapasu produktów Suempol do końca roku! Do zobaczenia na trasie Złotego Łososia!

A żeby Was wspomóc w poszukiwaniach, mamy dla Was przygotowane podpowiedzi, które będziecie mogli znaleźć na naszym Facebooku!

Znajdziecie je tutaj – https://www.facebook.com/Suempol.Pan.Losos

Regulamin zabawy – https://tiny.pl/dgv67