Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich 2023

24 maja 2023

Firma Suempol została nagrodzona tytułem Laureata w prestiżowym konkursie pt. „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” 2023 r. Nasze produkty zostały docenione w dwóch różnych kategoriach, co stanowi dla nas ogromne wyróżnienie.

Konkurs pt. „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” jest jednym z najistotniejszych wydarzeń w branży spożywczej, a jego organizatorem jest popularny miesięcznik Hurt & Detal. Konkurs ten odbywa się cyklicznie co rok już od 2011 roku. Wyróżnienia przyznawane są produktom oraz usługom, które w znaczący sposób wpływają na rozwój handlu detalicznego w całej Polsce. Uznanie przyznawane jest przez właścicieli i kierowników sklepów spożywczo-przemysłowych oraz czytelników miesięcznika. W tegorocznej edycji wydarzenia głosowało aż 752 kupców. Warto również dodać, że inicjatywa ta przebiega pod stałym nadzorem Instytutu Badawczego KANTAR.

W kategorii „produkty garmażeryjne gotowe do spożycia” wyróżniony został nasz nowy produkt – paprykarz z łososia. Jego wyjątkowy smak oraz wysoka jakość zostały docenione przez konsumentów, co ogromnie nas cieszy. Z kolei w drugiej kategorii, „ryby i przetwory rybne”, nagrodzony został łosoś wędzony w kremie przygotowywany według tradycyjnej receptury.

Jesteśmy dumni z osiągnięcia tego wyróżnienia, które jest dla nas motywacją dalszego doskonalenia naszych produktów, aby reprezentowały dla konsumentów wysoką jakość oraz pyszny smak. Dziękujemy!