Praca - Suempol
  • Szanowni Państwo!

    W firmie Suempol zatrudniamy dziś ponad 900 pracowników. Rozwój firmy na rynku polskim
    i zagranicznym pozwolił na podwojenie ilości zatrudnionych osób w skali zaledwie trzech lat.
    Co dla nas najcenniejsze powiększające się grono pracowników idzie w parze z przyjazną i rodzinną polityką w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoją aplikację na adres biuro@suempol.pl

  • SUEMPOL Sp. z o.o. istniejąca od 1989 r. krajowy lider przetwórstwa łososia w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    SPECJALISTA DS. HACCP
    Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

    Wymagania:

    Wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywności lub zarządzania jakością;
    Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej;
    Znajomość procedur HACCP, IFS, BRC, ISO 2200, ISO 9001 w przemyśle spożywczym;
    Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swoboda komunikację;
    Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
    Znajomość tematyki dodatków do żywności w przetwórstwie spożywczym;
    Znajomość ustawodawstwa polskiego i unijnego w zakresie bezpieczeństwa żywności;
    Umiejętności analityczne;
    Umiejętność pracy pod presją czasu;
    Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
    Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

    Obowiązki:

    Kontrola procesów produkcyjnych pod względem zgodności z posiadanymi procedurami;
    Przeprowadzanie audytów wewnętrznych;
    Odpowiedzialność za rezultaty audytów zewnętrznych na terenie zakładu;
    Stały monitoring kluczowych punktów procesu produkcyjnego mających wpływ na jakość produktów końcowych;
    Rozpatrywanie reklamacji oraz opracowywanie i wdrażanie działań korygujących;

    Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
    Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
    Praca w dynamicznie rozwijającym się zespole;
    Możliwość zdobycia nowego doświadczenia w branży spożywczej;

    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojego CV i listu motywacyjnego
    pocztą elektroniczną na adres: odsyłacz ‘aplikuj’ powinien przekierować aplikacje na email maciej.poplawski@suempol.pl

    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)”

    Nasze profile: Suempol na Facebooku | Suempol na Instagramie | Suempol na Google+ | Suempol na Pinterest