Nowa oferta pracy: BRYGADZISTY DZIAŁU PAKOWANIA

Zapraszamy do składania ofert na stanowisko: BRYGADZISTY DZIAŁU PAKOWANIA. Poniżej znajdują się wymagania zatrudnienia na w/w stanowisko

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży przetwórstwa spożywczego;
  • Znajomość procedur HACCP, IFS, BRC, ISO w przemyśle spożywczym;
  • Umiejętność zarządzania personelem;
  • Umiejętności analityczne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

Obowiązki:

  • Organizacja pracy brygady pakującej w ramach pracy zmianowej zgodnie z przyjętymi zleceniami produkcyjnymi;
  • Kontrola procesu pakowania celem wyeliminowania zagrożeń reklamacyjnych;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i kompetencji;
  • Praca w dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia w branży spożywczej;

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojego CV i listu motywacyjnego
pocztą elektroniczną na adres: maciej.poplawski@suempol.pl