Złoty Medal Quality International 2013 dla produktów Suempolu

W piątek, 18 października 2013 r. odbyła się uroczysta gala podsumowująca VII edycję Ogólnopolskiego Programu Najwyższa Jakość Quality International 2013. Już po raz drugi otrzymaliśmy Złoty Medal QI – potwierdzenie wzorowej jakości naszych produktów.

QI 2013

„Oprócz podnoszenia konkurencyjności, wiarygodności i poprawy wizerunku oraz postrzegania przedsiębiorstwa jako godnego zaufania partnera, udział w programie i zdobycie tytułu to także zwrócenie uwagi rynku i świadomości klientów, że dana firma osiągnęła właściwy poziom w obszarze jakości. Daje klientowi tej firmy pewność, że będzie obsługiwany na odpowiednio wysokim poziomie” – powiedziała Anna Biszkowiecka, redaktor naczelna Forum Biznesu.

Suempol QI 2013

Medal i Dyplom QI dla Suempol Sp. z o.o. odebrał Andrzej Ciołek – Dyrektor ds. Produkcji i Jakości

Gala QI

Najwyższa Jakość Quality International to największy program projakościowy w Polsce organizowany przez ForumBinesu.pl i cykl gospodarczy Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Program odbywa się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO 9000.